Pięć najlepszych drukarek laserowych do 500 zł

Mamy wiele firm, które oferują nam drukarki kolorowe.Każda z nich ma w swojej ofercie wiele różnych urządzeń, modeli, które będzie można polecać a które różnią się możliwościami i ceną.

Niektóre z nich pozwalają drukować tylko na czarno biało inne na kolorowo. Mamy kilka propozycji urządzeń za mniej niż 500 złotych. Wybierając urządzenie należy się mocno zastanowić na czym będzie nam najbardziej zależało, jakie elementy mają decydujące znaczenie. Czy chcemy mieć wydruki kolorowe, czy zależy nam na wydajności taniej eksploatacji.  (https://lobos.pl/drukarki/drukarki-laserowe-kolorowe,cat226414.html)

Brother DCP–1510E

To sprzęt, który jednocześnie ma drukarkę i skaner oraz kopiarkę. To komfortowe rozwiązanie, które dobrze się sprawdzi w domu i małym biurze. Minusem będzie to, że urządzenie nie ma modułu Wi-Fi i musi być podłączone z użyciem kabla. Jednak można je kupić za mniej niż 400 złotych a więc cena jest bardzo dobra.

Tanie i solidne drukarki

HP LaserJet P1102w

Dobra propozycja drukarki marki HP, która wydajnie pracuje, jest również monochromatyczna. Oferuje szybkość 18 stron na minutę, urządzenie ma moduł Wi-Fi, dlatego będzie komfortową propozycją. Można pracować na niej bez podłączenia kabla. Kosztuje w granicach 350 zł.

HP LaserJet M125A

Kolejne dobre urządzenie od HP, które ma wiele funkcji, łączy w sobie drukarkę, skaner oraz kopiarkę. Urządzenie drukuje z prędkością 20 stron na minutę. Nie ma jednak modułu Wi-fi. Kosz tego urządzenia to mniej więcej 450 złotych.

HP LaserJet Pro CP1025

Kolejne urządzenie godne polecenia, drukarka, która daje możliwość drukowania w kolorze. Prędkość to około 16 stron na minutę na czarnym druku i około 4 strony na minutę przy druku kolorowym. Koszt około 425 złotych.

OKI C301dn Propozycję marki

Oki kupić możemy za mniej więcej 480 złotych. Urządzenie ma dobrą jakość drukuje na czarno biało oraz w kolorze i tutaj druk w kolorze jest z prędkością 20 stron na minutę.

Drukarka to zakup na dłuższy okres czasu,. Dlatego dobrze będzie się zastanowić czy nie pojawi się taki moment, w którym pojawi się w firmie konieczność drukowania w kolorze. Wtedy będzie już potrzebna dobra drukarka.

O serwisie

Korzystając z naszych porad, bez problemu poradzisz sobie z odpowiednim wyborem urządzeń wielofunkcyjnych do własnego biura. Pokazujemy na co warto zwrócić uwagę, oraz z jakimi wydatkami musimy się liczyć.

Zadbaj o komfort swojej pracy.

 

Kontakt

kontakt@netpoint.com.pl

Galeria