6 czynników wpływających na wygodę domowego biura

Jeśli ostatnio okazało się, że musisz pracować w domu i nigdy wcześniej nie brałeś tego pod uwagę, jest wiele zmian, do których musisz się przyzwyczaić. Jedną z nich jest znalezienie wygodnego miejsca do pracy.

Gdybyś zaplanował rozpoczęcie pracy w domu, np. gdybyś złożył wniosek o elastyczny czas pracy i otrzymał zgodę na rozpoczęcie pracy we własnych czterech ścianach, zaprojektowałbyś wygodne domowe biuro, z biurkiem, wygodnym fotelem i rozwiązaniami do przechowywania biura. Jednak, gdy ten rodzaj sytuacji jest wepchnięty na ciebie całkiem nagle, jak w przypadku obecnej sytuacji z koronawirusem, znalezienie miejsca na domowe biuro może być sporym wyzwaniem.

Jeśli masz już biuro w swoim domu, sprawdź ten film, który daje kilka ciekawych hacków DIY, które mogą być w stanie włączyć.

Oczywiście, może być tak, że nie masz biura w domu już ustawione się, i że trzeba zacząć od podstaw. W takim przypadku sprawdźmy 6 rzeczy, które trzeba mieć na uwadze, aby zapewnić, że masz gdzieś odpowiednie i produktywne do pracy z.

  1. Upewnij się, że można znaleźć zamknięcie na koniec dnia - Jeśli masz wolny pokój, to jest to idealne miejsce dla swojego biura domowego. Jeśli jednak nie dysponujesz dodatkowym pokojem, upewnij się, że wybrałeś miejsce, które nie będzie jednocześnie miejscem, w którym spędzasz dużo down timenp. salon lub sypialnia. Dobrym miejscem jest ogród zimowy lub jadalnia, gdzie można znaleźć zamknięcie pod koniec dnia.
  2. Upewnij się, że internet w tym pomieszczeniu jest mocny - Jeśli pracujesz w domu, musisz pozostać w kontakcie z biurem, a może nawet prowadzić wideorozmowy. To wszystko wymaga silnego połączenia internetowego, więc upewnij się, że nie rozważasz pracy w miejscu, które ma słabe Internet.
  3. Postaw na wygodne meble biurowe - Istnieje wiele rodzajów biurek i krzeseł biurowych, które są idealne dla biur domowych. Oznacza to, że pasują do mniej komercyjnego projektu, ale są równie wygodne i wspierają ogólnie. Pamiętaj, że nadal będziesz spędzać dużo czasu siedząc w swoim biurze, więc potrzebujesz wspierających mebli.
  4. Nie zapomnij o przestrzeni do przechowywania - Potrzebujesz miejsca do przechowywania ważnych dokumentów, a to oznacza bezpieczne i poufne rozwiązanie do przechowywania biura. Możesz znaleźć drewniane szafki do przechowywania lub nawet kolorowe szafki na dokumenty, które idealnie pasują do projektu domowego biura.
  5. Upewnij się, że wystrój jest profesjonalny, jeśli prowadzisz rozmowy wideo - Jeśli zamierzasz prowadzić rozmowy wideo, musisz mieć profesjonalny wystrój. Dodaj kilka roślin domowych i zdecyduj się na neutralne kolory na ścianach, lub znajdź przestrzeń w swoim domu, która wypełni te pola. W ten sposób upewnisz się, że Twój rozmówca nadal zachowuje swoje profesjonalne zaufanie do Ciebie.
  6. Upewnij się, że jest dużo naturalnego światła i wentylacji - Praca w domu może być nieco izolująca i musisz mieć możliwość wstania z łóżka i pospacerowania. Jednak ze względów zdrowotnych i wydajności pracy potrzebujesz również dużo naturalnego światła i wentylacji podczas pracy. Wybierz miejsce, które spełnia te wymagania.

Po wyznaczeniu w swoim domu miejsca do pracy, które jest wygodne, pomocne i daje wystarczającą motywację do wykonania pracy, przekonasz się, że Twoja produktywność automatycznie wzrośnie. Praca w domu nie jest najłatwiejszą rzeczą na świecie; wydaje się, że powinna być, ale wymagana samomotywacja i dyscyplina mogą być trudne do znalezienia. Zaprojektowanie idealnego domowego biura to najlepsze miejsce, by zacząć.

O serwisie

Korzystając z naszych porad, bez problemu poradzisz sobie z odpowiednim wyborem urządzeń wielofunkcyjnych do własnego biura. Pokazujemy na co warto zwrócić uwagę, oraz z jakimi wydatkami musimy się liczyć.

Zadbaj o komfort swojej pracy.

 

Kontakt

kontakt@netpoint.com.pl

Galeria